Media entity remote document (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine
