Media entity remote document (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: General
is: Almennt
