Media entity remote document (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: General
fa: عمومی
