Media entity remote document (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: General
ru: Общий
