Media entity remote document (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: General
tr: Genel
