Media entity remote document (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: General
ug: ئادەتتىكى
