Media entity remote document (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: General
ar: عام
