Media entity remote document (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: General
cy: Cyffredinol
