Media entity remote document (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános
