Media entity remote document (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: General
sk: Všeobecné
