Media entity remote document (1.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: General
uk: Загальне
