Media entity remote document (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: General
vi: Tổng quát
