Google Photos Remote Media Entity (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.
