Google Photos Remote Media Entity (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: General
ku: گشتی

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.
