Google Photos Remote Media Entity (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.
