Google Photos Remote Media Entity (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: General
hr: Općenito

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.
