Google Photos Remote Media Entity (1.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Add
az: Əlavə et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.
