Google Photos Remote Media Entity (1.1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Add
ug: قوشۇش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.
