Google Photos Remote Media Entity (1.1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Add
cs: Přidat

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: General
cs: Obecné

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.
