Google Photos Remote Media Entity (1.1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Add
jv: Tambah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.
