Google Photos Remote Media Entity (1.1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Add
lt: Pridėti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas
