Google Photos Remote Media Entity (1.1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Add
sv: Lägg till

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General
sv: Allmän

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.
