Google Photos Remote Media Entity (1.1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: General
cy: Cyffredinol

en: The directory %directory is not writable.
cy: Nid yw cyfeiriadur %directable yn ysgrifenadwy.
