Google Photos Remote Media Entity (1.1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Add
et: Lisa

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.
