Google Photos Remote Media Entity (1.1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Add
ps: زیاتول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز
