Google Photos Remote Media Entity (1.1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Add
te: చేర్చు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: General
te: సాధారణ

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.
