Media Entity Remote Image (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: External links only
et: Ainult välised lingid

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid
