Media Entity Remote Image (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: External links only
lt: Tik išorinės nuorodos

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai
