Media Entity Remote Image (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: General
ar: عام

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.
