Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Tags
ar: وسوم

en: Download
ar: تحميل

en: Format
ar: التنسيق

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Location
ar: الموضع

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Number of comments
ar: عدد التعليقات

en: Number of views
ar: عدد مرات العرض
