Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Location
az: Məkan

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Number of comments
az: Şərhlərin sayı

en: Number of views
az: Baxışların sayı
