Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Download
el: Λήψη

en: Login
el: Είσοδος

en: Format
el: Μορφή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Number of comments
el: Αριθμός σχολίων

en: Number of views
el: Αριθμός αναγνώσεων

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
