Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Tags
fi: Tagit

en: Download
fi: Lataa

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Format
fi: Muoto

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Location
fi: Sijainti

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Id
fi: Tunniste

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Number of comments
fi: Kommenttien määrä

en: Number of views
fi: Katselukerrat

en: Shared secret
fi: Jaettu salasana
