Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
