Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
