Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Location
lt: Vieta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius
