Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Tags
ru: Теги

en: Download
ru: Скачать

en: Login
ru: Логин

en: Format
ru: Формат

en: Filename
ru: Имя файла

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Location
ru: Место

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: API key
ru: API-ключ

en: Embed code
ru: Код вставки

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Number of comments
ru: Количество комментариев

en: Number of views
ru: Количество просмотров

en: Image field display format settings
ru: Настройки формата отображения поля изображения

en: Field with source information
ru: Поле с источником информации
