Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව
