Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Tags
sv: Etiketter

en: Download
sv: Ladda ned

en: Login
sv: Logga in

en: Filename
sv: Filnamn

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Location
sv: Plats

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Number of comments
sv: Antal kommentarer

en: Number of views
sv: Antal visningar

en: Shared secret
sv: Hemligt ord
