Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Tags
bs: Tagovi

en: Created
bs: Kreiran

en: Location
bs: Lokacija

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Number of comments
bs: Broj komentara

en: Number of views
bs: Broj pregleda
