Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Download
fa: دانلود

en: Login
fa: ورود

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Location
fa: مکان

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Id
fa: شناسه

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Number of comments
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Number of views
fa: تعداد مشاهده‌ها
