Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Username
it: Nome utente

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Tags
it: Etichette

en: Download
it: Scarica

en: Login
it: Accedi

en: Format
it: Formato

en: Filename
it: Nome file

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Location
it: Posizione

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: Number of comments
it: Numero di commenti

en: Number of views
it: Numero di accessi

en: Image field display format settings
it: Impostazioni del formato di visualizzazione campo Immagine
