Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Tags
jv: Tautan

en: Download
jv: Undhuh

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Location
jv: Lokasi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Number of comments
jv: Jumlah komèntar

en: Number of views
jv: Jumlah sing nonton
