Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Download
kk: Жүктеу

en: Created
kk: Құрылған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: Number of views
kk: Қарастырған саны
