Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Tags
my: Tag များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
