Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Download
oc: Telecargament

en: Login
oc: Identificant

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Location
oc: Emplaçament

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: API key
oc: Clau API

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Number of comments
oc: Nombre de comentaris

en: Number of views
oc: Nombre de lectures
