Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Tags
vi: Thẻ

en: Download
vi: Tải về

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Format
vi: Định dạng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Location
vi: Vị trí

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: API key
vi: khóa API

en: Permalink
vi: Liên kết cố định

en: Number of comments
vi: Số phản hồi

en: Number of views
vi: Số lần xem
