Media entity slideshare (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Language
fr: Langue

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Download
fr: Téléchargement

en: Login
fr: Identifiant

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Location
fr: Emplacement

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: API key
fr: Clé d'API

en: Embed code
fr: Code inclus

en: Permalink
fr: Permalien

en: Number of comments
fr: Nombre de commentaires

en: Number of views
fr: Nombre de lectures

en: Shared secret
fr: Clé secrète partagée

en: Download URL
fr: URL de téléchargement

en: API key.
fr: Clé d'API

en: Image field display format settings
fr: Paramètres de mise en forme d'affichage de champ image

en: Field with source information
fr: Champ avec information source

en: Base folder for thumbnails
fr: Dossier de base pour les vignettes
