Media entity slideshare (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Username
ja: ユーザー名

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Tags
ja: タグ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Login
ja: ログイン

en: Format
ja: フォーマット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Location
ja: 場所

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Id
ja: ID

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: Number of comments
ja: コメント数

en: Number of views
ja: 参照回数

en: Image field display format settings
ja: 画像フィールドのディスプレイフォーマット設定
