Media entity slideshare (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Format
ku: فۆرمات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Location
ku: شوێن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Number of comments
ku: ژماره‌ی بۆچوونەکان

en: Number of views
ku: ژماره‌ی بینین
